شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر:

مبنای مدیریت و سیاستگزاری ها باید خدمت به مردم باشد/ رویکرد شورا و شهرداری شاهین شهر بر اصل و قاعده خدمت به مردم استوار است

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر با تاکید بر اینکه مبنای مدیریت و سیاستگزاری ها باید خدمت به مردم باشد گفت: رویکرد شورای اسلامی و شهرداری شاهین شهر بر اصل و قاعده خدمت به مردم استوار است و همواره تلاش می شود با بودجه ریزی به نفع مردم در این مسیر گام برداریم.

شهردار شاهین شهر:

ارتقاء هویت و جایگاه شاهین شهر را دو دغدغه مدیریت شهری است

شهردار شاهین شهر ارتقاء هویت و جایگاه شاهین شهر را دو دغدغه مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: انتظار است همه شهروندان بویژه اصحاب رسانه ما را یاری نمایند تا شاهین شهر به عنوان یک الگوی موفق در کشور برای یک شهر متمدن و با فرهنگ تبدیل کنیم.

فرماندار شاهین شهر و میمه:

مردمی سازی و اصلاح یارانه‌هاطرحی اثربخش برای آینده اقتصاد کشور است/ دانشگاه نهادی الگوساز و موثر در توسعه فرهنگی جامعه است

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: مردمی سازی و اصلاح یارانه‌ها طرحی اثربخش برای آینده اقتصاد کشور است که باید برای همه مردم تشریح و تبیین شود.

نخستین جلسه شورای آموزش پرورش شاهین شهر در سال جاری برگزار شد

نخستین جلسه شورای آموزش پرورش شاهین شهر با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه شاهین شهر، رئیس اداره آموزش و پرورش شاهین شهر و دیگر اعضای این شورا صبح روز شنبه در محل اداره اداره آموزش و پرورش شاهین شهر برگزار شد.

با حضور فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) اصفهان؛

برگزاری رزمایش الی بیت المقدس ۱۲ در ناحیه شاهین شهر و میمه/ تصاویر

دوازدهمین رزمایش الی بیت المقدس گردان های بیت المقدس و کوثر با رمز یا علی بن ابیطالب(ع) و شعار «بسیج پاره تن ملت است» با حضور سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) در شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد.

اقامه نماز با شکوه عید سعید فطر در شاهین شهر/ تصاویر

مردم مومن و خداجوی شاهین شهر به شکرانه یک ماه عبادت و بندگی با حضور در مصلی نماز جمعه و اقامه نماز عید سعید فطر سر بر آستان احدیت گذاشته و توفیق بندگی خالصانه را از معبود بی همتای خود مسئلت کردند.

۱۰۰ پایگاه کمیته امداد و خیریه ها آماده دریافت زکات فطریه

مسئول اجرایی زکات شاهین شهر با بیان اینکه ۱۰۰ پایگاه کمیته امداد و خیریه در شاهین شهر آماده جمع آوری زکات فطریه و کفارات هستند از شهروندان خواست فطریه و دیگر وجوهات شرعی خود را به پایگاه های دارای مجوز شورای زکات استان، واریز کنند.

حاجی دلیگانی:

پیروزی انقلاب اسلامی خط بطلانی بر رژیم صهیونیستی بود/ دوران پیری و احتضار رژیم جعلی اسرائیل فرا رسیده

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحولات جدید و متعددی در سرزمین اشغالی در مبارزه بر علیه اشغالگران ایجاد شده و رژیم صهیونیستی را به فروپاشی نزدیک کرده است گفت: نسل جوان فلسطینی که در زمان اشغال متولد نشده بودند امروز با الهام از بسیجیان ما بدون هیچ ترسی مسلح شده و به میدان مبارزه با اشغالگران آمده اند.

همزمان با سراسر کشور؛

شکوه حضور مردم شاهین شهر در راهپیمایی روز جهانی قدس/ تصاویر

مردم مومن و انقلابی شاهین شهر همزمان با سراسر کشور در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با شرکت باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس خشم و انزجار خود از آپارتاید و جنایات رژیم جعلی اسرائیل به نمایش گذاشتند.

فرماندار شاهین شهر و میمه:

نگاه تبعیض آمیز و برخوردار مسئولان استان به شاهین شهر آزار دهنده است

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: متاسفانه همان نگاه تبعیض آمیز و برخوردار پایتخت به اصفهان را مسئولان استان به این شهرستان دارند و این نگاه آزار دهنده است مسئولان باید این نگاه تبعیض آمیز را تغییر دهند و در توزیع عادلانه امکانات و تسهیلات اهتمام داشته باشند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار