شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

امام جمعه شاهین شهر:

مردم از دولت انتظار اقدامات زودبازده دارند

امام جمعه شاهین شهر با ناکید براینکه مردم از دولت انتظار اقدامات زودبازده دارند گفت: سالها فشار اقتصادی و جنگ نرم روایت ها آستانه تحمل مردم را پایین آورده است.

حاجی دلیگانی:

تابلو وضعیت پولی و اقتصادی کشور باید برای مردم روشن شود

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم هنوز آثار مثبت اقدامات دولت را لمس نکرده اند گفت: حرکت های خوبی در حال انجام است ولی مسئولان دولت باید تابلو وضعیت کنونی کشور به لحاظ اقتصادی و پولی، بدهی ها و تعهدات را روشن و شفاف برای مردم تبیین کنند که در این خصوص با مردم کمتر گفتگو شده است.

کرسی آزاد اندیشی روز وحدت حوزه و دانشگاه در شاهین شهر/ تصاویر

به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه و تقارن با هفته پژوهش کرسی آزاداندیشی با حضور نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان، امام جمعه شاهین شهر و مسئولان دانشگاه ها، جمعی از اساتید، طلاب و دانشجویان شهرستان در مصلی نماز جمعه شاهین شهر برگزار شد.

واکاوی چرایی و جزئیات جنگ جمل/ از مدارا امیرالمؤمنین با مخالفان تا تلاش برای رستگاری همه تا آخرین لحظات

سپاه جمل که با حدود ۹۰۰ نفر و به فرماندهی طلحه و زبیر و عایشه از مکه به سمت بصره حرکت می کند نزدیکی های بصره تعدادشان به حدود سه هزار نفر می رسد وقتی این خبر به حضرت امیر(ع) می رسد بلافاصله سهل بن حنیف انصاری را به عنوان جانشین خود در مدینه قرار داده و با تعدادی از اصحاب حرکت می کنند تا با اصحاب جمل گفتگو کرده و جلوی اقدام آشوب طلبانه آنها را بگیرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان خبر داد:

تزریق بیش از ۴۰۰ هزار دُز واکسن در شاهین شهر و میمه/ آغاز اجرای طرح محدودیت های هوشمند کرونایی

مدیر شبکه بهدشت و درمان شاهین شهر و میمه از تزریق بیش از ۴۰۰ هزار دُز واکسن در سطح شهرستان خبر داد و گفت: طرح محدودیت های هوشمند کرونا در پنج محور از ۲۱ آذر در شهرستان آغاز شده است.

تقویت حافظه کوتاه مدت با ۹ روش عجیب و موثر

شاید باور کنید ولی انجام این چند روش تاثیر مهمی در تقویت حافظه کوتاه مدت شما دارد.

به قلم علی قادری؛

کتاب «تاملاتی در منظومه فکری امام خامنه‌ای» منتشر شد

کتاب «تاملاتی در منظومه فکری امام خامنه‌ای مدظله‌العالی» به قلم علی قادری پاییز سال ۱۴۰۰ توسط انتشارات دفاع به چاپ رسید.

روایت ایثارگری فرشتگانی به نام پرستار؛

از پیام قدردانی رهبر انقلاب قوت قلب گرفتیم و افتخار کردیم/ بسیاری از پرستاران وصیت نامه خود را نوشتند

سال ها بود شغل پرستاری دیده نمی شد به امور معیشتی و وضعیت استخدامی پرستاران توجهی نمی شد ولی وقتی صدای حضرت آقا خطاب به پرستاران و کادر درمان از رسانه ها پخش شد در آن شرایط سخت و طاقت فرسا که حتی بسیاری از پرستاران وصیت نامه خود را نوشته بودند، قوت قلب گرفتیم، حس غرور و افتخار داشتیم.

کارشناس سیاسی:

زیاده خواهی های دولت ترکیه در منطقه و سقوط بی سابقه ارزش لیر/ از رشد اقتصادی برای سبقت از ایران تا رسیدن به لبه پرتگاه سقوط

کارشناس سیاسی با اشاره به زیاده خواهی های دولت ترکیه در منطقه گفت: دولت ترکیه در سالهای اخیر به نظر می رسد پا را از گلیم خود دراز تر کرده و سعی می کند در قضایای همه کشورهای منطقه ایفای نقش داشته باشد در حالی که ظرفیت ترکیه این اندازه نیست که بتواند همه جا وارد شده و بتواند همه را با هم حفظ کند اینگونه می شود که کم می آورد.

رئیس شورای شهر خبر داد؛

شهردار جدید شاهین شهر انتخاب شد

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر از رای قاطع همه اعضای شورا به سعید ابریشمی راد به عنوان شهردار جدید شاهین شهر خبر داد.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار