شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

حجت الاسلام سالک:

سردار حجازی، مصداق بارز مجاهد فی سبیل الله در همه عرصه ها بود

حجت الاسلام سالک گفت: مرحوم محمدآقای حجازی بزرگ مردی صاحب مجموعه ویژگی و ارزشهای الهی و انسانی بود که از حیث اخلاق، آرامش و عمل بسیار برجسته بود کمتر حرف می زد و بیشتر کار می کرد و واقعا به مصداق مجاهد فی سبیل الله در تمام عرصه ها خادم اسلام، انقلاب و ولایت بود.

پژوهشگر و کارشناس فضای مجازی:

امیدآفرینی در گرو شکسته شدن محاصره تبلیغاتی دشمن/ منافع جریان تحریف در رهاشدگی فضای مجازی قرار دارد

پژوهشگر و کارشناس رسانه و فضای مجازی گفت: لازمه حرکت به سمت امیدآفرینی در جامعه شکسته شدن محاصره تبلیغاتی و رسانه ای دشمن است باید این فضایی که منافقین، ضدانقلاب و عناصر انحرافی داخلی و جریان تحریف و نفوذ در شبکه های اجتماعی بوجود آورده و یاس و ناامیدی پمپاژ می کنند شکسته شود.

اهداف احیا برجام در روزهای پایانی دولت/ دست های پشت پرده به دنبال چه چیزی در وین هستند؟

کارشناسان علوم سیاسی هدف از برگزاری مجدد نشست کمیسیون مشترک برجام در روزهای پایانی دولت را یک فریب افکار عمومی با هدف رای آوری جریان همسو با دولت و بهره برداری در انتخابات پیش رو می دانند.

سقوط پهپاد آزمایشی به علت نقض فنی در شمال شاهین شهر

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان شاهین شهر با تکذیب اخبار منتشر شده در برخی خبرگزاری ها گفت: ساعتی قبل یک فروند پهپاد مدل به علت نقض فنی دچار حادثه شد که این حادثه خسارتی در برنداشت.

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه:

ثبت نام قطعی ۱۲۵ داوطلب برای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان قطعی شد

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: برای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان ۱۲۵ نفر ثبت نام خود را قطعی کردند.

بیانیه بسیج مجتمع غنی سازی شهید احمدی‌روشن:

اقدام تروریستی-هسته‌ای اخیر، حاصل تقسیم کار جبهه مرکب دشمن بود/ درخواست پاسخ قاطع عملیاتی و امنیتی به رژیم صهیونیستی

بسیج مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن در بیانیه ای تاکید کرد: اقدام تروریستی هسته‌ای اخیر، حاصل تقسیم کار جبهه مرکب دشمن بوده که به دست نجس سگ نگهبان آمریکا در منطقه انجام شده و بی‌شک، تقابل ما با مجموعه جبهه باطل به سرکردگی تروریسم دولتی آمریکا را بیش از پیش عمیق‌تر می‌کند.

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه:

پایان رسیدگی به صلاحیت داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهرها در هیأت اجرایی انتخابات شهرستان

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه از پایان مرحله رسیدگی به صلاحیت داوطلبان شوراهای شهر در هیأت اجرایی انتخابات شهرستان خبر داد و گفت: بر اساس قانون و روز شمار اجرایی انتخابات، رسیدگی لازم انجام و بر اساس ماده ۵۱ قانون انتخابات شوراها، نتایج حاصله به هیأت نظارت انتخابات شهرستان ارسال و پس از وصول نظریه هیأت نظارت، مراتب به داوطلبان ابلاغ خواهد شد

چهار گام تجربه شده برای موفقیت و پیشرفت در یک کسب و کار موفق

اگر به دنبال درآمدزایی از یک کسب و کار رو به رشد و بی دردسر هستید یا می خواهید از مزایای روغن سالم و گیاهی برای خانوادۀ خود بهره مند شوید و یا اگر به دنبال پاسخ میزان تمایل جامعه به خوراک سالم و طبیعی برای ایجاد کسب و کار هستید تنها ۷ دقیقه وقت بگذارید و این مطلب را مطالعه کنید.

فرمانده دوران دفاع مقدس:

شهید صیاد شیرازی محبوب دل همه بود/ شخصیت شهید یاد شیرازی باید برای جوانان تدریس شود

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه سپهبد صیاد شیرازی محبوب قلوب امامین انقلاب و مردم بود گفت: ابعاد شخصیتی شهید صیاد شیرازی باید برای نسل های جوان تدریس شود تا شخصیت این شهید بزرگوار تکثیر شده و میلیون ها صیاد شیرازی در کشور داشته باشیم.

در گفتگو با حجت الاسلام بابایی مطرح شد؛

انتخابات ۱۴۰۰ اولین انتخابات در گام دوم انقلاب؛ مقدمه تشکیل دولت اسلامی یا چرخیدن در، بر پاشنه تکرار؟

انتخابات ۱۴۰۰ اولین انتخابات در گام دوم انقلاب و مقدمه تشکیل دولت اسلامی است که بر اساس توصیه های رهبر معظم انقلاب رئیس جمهور باید فردی جوان، حزب الهی و پرکار باشد تا مشکلات کشور را رفع کند.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار