شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

امام جمعه موقت شاهین شهر:

دولت جوان انقلابی می تواند مشکلات اقتصادی کشور را رفع کند

امام‌جمعه موقت شاهین‌شهر با تاکید براینکه اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی تنها توسط دولت جوان انقلابی میسر می شود گفت: هدف مانور تبلیغاتی و رسانه ای دشمنان برای جلوگیری از تشکیل دولت جوان حزب الهی است.

مرغ و میوه چالش بازار شب عید شاهین شهر/ جلسات تنظیم قیمت بازار ادامه دارد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اینکه مرغ در بازار هست ولی اختلاف قیمت وجود دارد، گفت: جلسات متعددی با اتحادیه های مرغ داران شهرستان برگزار کردیم و سعی ما بر رفع اختلاف قیمت است که این جلسات ادامه دارد.

تا پایان ششمین روز ثبت نام؛

ثبت نام ۱۰۵ داوطلب شوراهای شهر دوره ششم در شاهین شهر و میمه نهایی شده است

رئیس ستاد انتخابات شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: تا پایان ششمین روز ثبت نام، ۱۰۵ نفر داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای شش شهر شهرستان شاهین شهر و میمه ثبت نام خود را نهایی کرده اند که ۱۷ درصد ثبت نام شدگان زن و ۸۳ درصد مرد هستند.

فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه خبر داد:

بیش از پنج هزار مواد محترقه غیرمجاز در شاهین‌شهر کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کشف بیش از پنج هزار مواد محترقه غیرمجاز در شاهین شهر خبر داد.

بازرسی از بیش از دو هزار واحد صنفی شاهین شهر و میمه/ نظارت بر‌ بازار شب عید تشدید می شود

رئیس اتاق اصناف شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: طرح نظارت بر بازار شب عید از پنجم اسفندماه شروع شد و تاکنون بیش از دو هزار واحد مورد بازرسی قرار گرفته اند.

به مناسبت روز شهدا؛

مراسم بزرگداشت شهدا با کاشت نهال ایثار در شاهین شهر برگزار شد + تصاویر

به مناسبت روز شهدا، مراسم بزرگداشت شهدا با حضور جمعی از ایثارگران و خانواده معظم شهدا در گلزار شهدای شاهین شهر و کاشت نهال ایثار برگزار شد.

نماهنگ قله‌های افتخار

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام به کنگره ملی «لشکر فرشتگان تاریخ‌ساز» ویژه تجلیل از زنان شهید، جانباز و آزاده، این زنان مجاهد، شجاع و فداکار را از برترین قله‌های افتخارات انقلاب اسلامی خواندند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان شاهین شهر و میمه:

ثبت نام ۲۵ داوطلب شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای شهرهای شهرستان نهایی شد

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: در دومین روز از ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات شورای شهرهای شهرستان ۱۴ داوطلب ثبت نام خود را نهایی کردند.

رهبر معظم انقلاب:

قطع “تواصی به حق و صبر” و “وارونه جلوه دادن واقعیت” دو هدف دشمن در جنگ نرم است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به دو هدف دشمن در جنگ نرم مبنی بر قطع زنجیره تواصی به حق و صبر در جامعه و نیز وارونه نشان دادن حقایق، تصریح فرمودند: افسران جنگ نرم، یعنی جوانان نباید اجازه دهند چنین اتفاقی رخ دهد و باید توصیه با ایستادگی کنند؛ ‌توصیه به خسته نشده و تنبلی نکردن.

اصلی‌ترین پیام بعثت رسول اکرم چه بود؟

توحید، اصلی‏‌ترین و مهم‌ترین پیام بعثت است. فراگیری این اصل چنان گسترده است که اسلام به نام دین توحید شناخته می‏‌شود. در قرآن کریم، اصل توحید، ساختار کلی همه آیات است و نخستین پیام همه پیامبران پیشین نیز اصل توحید بوده است.

آخرین اخبار