شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

شاخصه های نماینده اصلح از نگاه رهبر معظم انقلاب

رهبر معظم انقلاب همواره در دیدار‌های خود بر شاخصه‌های یک نماینده اصلح تاکید کرده و در مجموع سخنان خود در این باره ۱۹ شاخصه برای نماینده اصلح تبیین کرده اند.

بیانیه ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه؛

حضور پرشور در انتخابات پاسخ دندان شکن به دشمنان انقلاب اسلامی است

ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از آحاد ملت ایران، حضور پرشور در انتخابات را پاسخ دندان شکن به دشمنان انقلاب اسلامی دانست.

فرماندار شاهین شهر و میمه خبر داد:

بیش از ۱۶۸ هزار نفر در حوزه انتخابیه شاهین شهر، میمه و برخوار واجد شرایط رای دادن هستند

فرماندار شاهین شهر و میمه گفت: در حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار از مجموع جمعیت ۳۶۰ هزار نفری دو شهرستان، بیش از ۱۶۸ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند.

نقش امیرحسین بانکی در ایام انتخابات ریاست جمهوری؛

شعار «دولت کرامت» آیت الله رئیسی پخت و پز بچه های اصفهان بود

امیرحسین بانکی پور در نشست طلاب حوزه علمیه اصفهان با کاندیداهای مجلس شورای اسلامی گفت: بنده حلقه اول ستاد آیت الله رئیسی برای انتخابات ریاست جمهوری بودم و شعار «دولت کرامت» که توسط ایشان مطرح شد پخت و پز بچه های اصفهان بود.

به چه کسانی نباید رأی داد!

چه کسانی مردم را با گرانی لجام گسیخته کالا و خدمات تنها گذاشته و در حالی که وظیفه نظارت بر امور را به عهده داشتند و برای انجام آن سوگند یاد کرده بودند، در مقابل این پدیده پلشت و خانمان سوز دست به هیچ اقدامی نزدند؟!

اظهارات جنجالی حجت الاسلام حسین میرزایی:

ریل اقتصاد کشور توسط دولت سازندگی کج نهاده شده/ کسی که دست از خدا کشید نمی تواند مشکل اقتصاد را حل کند!

ریل اقتصادی کشور از دوران سازندگی کج نهاده شده و کاری به لکوموتیوران ندارد زیرا نه هوش سیاسی هاشمی رفسنجانی، نه محبوبیت خاتمی که در آن سال ها پیدا کرد و نه جرأت و پرکاری احمدی نژاد هیچ کدام نتوانستند مشکل اقتصادی کشور را حل کنند.

انتخابات مجلس شورای اسلامی؛

حمایت آیت الله مهدوی و ۳۱ تشکل انقلابی شهر اصفهان از لیست مجمع نیروهای انقلاب +فیلم و اسامی

شاید بتوان گفت در هیچ استانی از کشور اینچنین اتحادی در انتخاب یک لیست مشاهده نمی شود و اگر در تهران ۶ تشکل سیاسی با یکدیگر ائتلاف کرده اند اما در اصفهان شاهد مشارکت و همدلی ۳۱ تشکل انقلابی شهر هستیم.

دیدگاه ها و سوابق روح الله عباسیان جزی کاندیدای دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

برای رفع مشکلات و امیدبخشی به مردم خصوصا نسل جوان باید سرعت حرکت در مسیر ایجاد عدالت بیشتر شود. باید قوانین کارآمد تصویب شده و قوانین غلط که موجب انحصار و رانت است برچیده شود.

رهبر معظم انقلاب در دیدار مداحان اهل‌بیت(ع):

تاب آوری ملت ایران برای ناظران جهانی حیرت انگیز است/ سبک زندگی را با فرهنگ‌سازی به مسیر اسلامی آن بازگردانید

رهبر معظم انقلاب فرمودند: فرهنگ سازی درخصوص سبک زندگی اسلامی به‌ویژه همبستگی اجتماعی و کمک آحاد مردم به یکدیگر و همچنین عمق بخشی به روحیه حماسی و ایستادگی و بصیرت در جامعه از مسئولیت های خطیر جامعه اثرگذار و تعیین کننده مداح است.

هزار سال به جز آستانه کرمت، نبرده‌ایم در خانه‌ای تمنا را

حضرت فاطمه زهرا(س) در نزد شیعیان اگر چه امام نیست، اما مقام و منزلت او نزد خداوند و در میان مسلمانان به خصوص شیعیان، نه تنها کمتر از سایر ائمه نیست، بلکه آن حضرت همتای امیر المومنین(ع) و دارای منزلتی عظیم‌تر از سایر ائمه طاهرین(علیهم السلام) است.

  • صفحه 1 از 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

آخرین اخبار