شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

قدرت بسیج‌کنندگی انقلاب اسلامی؛

مهم‌ترین مؤلفه قدرت ایران

اگر ملتی قدرتمند نباشد، در تلاطم اراده‌های کشور‌های مستکبر دچار چالش می‌شود و از بین می‌رود. این حضور، قدرت نرم جمهوری اسلامی را افزایش می‌دهد.

نقد و نظر؛

بایدها و نبایدهای انتخابات دوازدهم/ تخلف و تخریب تنها برای جذب رأی

روند اجرا و فضای اعتراض حاکم بر انتخابات دوازدهم در شهرها و روستاها نشان می‌دهد انتخابات دوازدهم بدترین انتخابات از نظر اجرایی در سی و هشت سال جمهوری اسلامی است.

از سوی کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخاباتی شهرستان؛

نتایج نهایی انتخابات شوراهای اسلامی شاهین شهر و میمه اعلام شد

با اتمام رای گیری و آغاز شمارش آراء اسامی نهایی منتخبان شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه از سوی کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهرستان اعلام شد.

با پایان شمارش آراء

نتایج شمارش آراء انتخابات سال ۹۶ در شاهین شهر اعلام شد

با پایان یافتن زمان اخذ رای انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان شاهین شهر و میمه در ساعت ۲۴ جمعه ۲۹ اردیبهشت، شمارش آراء در حوزه های رای گیری آغاز و نتایج اعلام شد.

گزارش شاهین پرس از حماسه حضور مردم شاهین شهر؛

همه با یک انگیزه مشترک برای عزت ایران اسلامی آمده بودند

حضور حداکثری مردم در انتخابات پازل دشمن در القای ناکارآمدی اسلام در عرصه اجتماع را به هم ریخت.

گزارش تصویری(2)

شکوه حضور حماسی مردم شاهین شهر در انتخابات/ تصاویر

مردم با بصیرت و همیشه درصحنه شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور خود در پای صندوق‌های اخذ رأی برگ زرین دیگری را در تاریخ پرافتخار کشورمان رقم زدند.

گزارش تصویری(1)

شکوه حضور مردم شاهین شهر در انتخابات/ تصاویر

صبح امروز همزمان با سراسر کشور فرآیند برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت ۸ صبح امروز در شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور پرشور مردم آغاز شد.

کارشناس مسائل سیاسی:

کلام رهبری در حمایت از رأی مردم، تزریق آرامش و اطمینان برای حضور حداکثری و آزادانه است

به گزارش شاهین پرس، تا دو روز دیگر ایران عزیز انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه را تجربه خواهد کرد تا بار دیگر تنها شکل حکومتی مردم سالاری دینی در جهان قدرت و کارآیی خود را در بعد مشارکت مردم در تعیین […]

زمان تغییر به نفع مردم فرا رسیده است

امروز زمان انتخاب مردم است: زمان تغییر سیاست مردمی به نفع اشراف، یا تغییر اقتصاد اشرافی به نفع مردم، آیا زمان تغییر به نفع مردم فرا رسیده است؟

امام خامنه ای:

هر کس رأی بیاورد، برنده اصلی انتخابات، نظام و ملت ایران هستند

امام خامنه‌ای با تأکید بر اینکه در روز جمعه با رأی مردم، در نهایت یک نفر از میان نامزدها انتخاب خواهد شد، خاطرنشان کردند: من معتقد به برنده و بازنده در انتخابات نیستم زیرا هر کس رأی بیاورد، برنده‌ی اصلیِ انتخابات، نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران هستند.

آخرین اخبار