شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

جزئیات دفترچه اخطاریه تخلفات اجتماعی خودرویی و گشت امنیت اخلاقی پلیس

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره جزئیات دفترچه اخطاریه تخلفات اجتماعی خودرویی و موارد استفاده از آن توسط مأموران محسوس گشت امنیت اخلاقی فاتب سخن گفت.

وقتی نه چرخ سانترفیوژها می‌چرخد و نه چرخ زندگی مردم

بیکاری ۱۶۶ هزار صنعت کار در دولت تدبیر/ وعده‌های پسابرجامی دولت روحانی به کجا می‌رود؟

دولت یازدهم از ابتدای کار تا امروز تحقق وعده های بی پایان اقتصادی اش را با دیپلماسی خارجی گره زد و این مساله هنوز هم با اجرایی شدن برجام ادامه دارد چرا که حتی لغو تحریم ها و توافق هسته ای نیز هنوز که هنوز…

بررسی اهداف چهارمین سفر اوباما به عربستان

تقابل سیاست‌های عربستان و آمریکا با جمهوری اسلامی ایران موضوعی واضح است؛ اما آیا این موضوع به تنهایی می‌تواند وحدت سیاست خارجی دو کشور را در منطقه تداوم بخشد؟ آیا سفر اوباما به عربستان تاکیدی بر تداوم اتحاد استراتژیک این دو کشور به شمار می‌آید یا اینکه اهداف دیگری پشت پرده قرار دارد؟

نگاهی به انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده

سازو کار پیچیده انتخابات در آمریکا را بشناسید/ کاندیداهای دموکرات و جمهوری‌خواه چگونه انتخاب می‌شوند؟+ نتایج آخرین نظرسنجی‌ها

انتخابات آمریکا از آن جهت که فرآیندی پیچیده و طولانی دارد، ماه ها نام کاندیداهای مختلف را بر سر زبان ها می آورد تا سرانجام این کشور رئیس جمهور آتی خود را بشناسد. در گزارش زیر نگاهی اجمالی داریم بر فرآیند انتخاب رئیس جمهور در ایالات متحده آمریکا.

پشت‌پرده اعتراف دولتمردان به «هیچ» بودن عواید برجام چیست؟/ وقتی سیف و ظریف از زیر بار نقص برجام شانه خالی می‌کنند

این روزها سیف عواید برجام برای ایران را «تقریباً هیچ» می‌خواند و ظریف هم تصریح می‌کند که می‌داند آمریکایی‌ها در راه معامله بانک‌های خارجی با ایران سنگ اندازی می‌کنند، اما افکار عمومی درباره دلیل این اعترافات صریح سوالاتی دارند.

شانس اصفهان در برزیل دو برابر شد؛

سجاد مردانی، امیدها را برای رسیدن به مدال المپیکی زنده کرد

روز گذشته خبری در فضای ورزش های منهای فوتبالی منتشر شد که بیش از هر چیز دیگری اسباب خوشحالی اصفهانی ها را فراهم کرد که با وجود این همه سابقه در ورزش ایران هنوز مدال المپیکی در کارنامه خودشان ندارند و تمام امیدها به رقابتهای ریو ۲۰۱۶ است تا شاید یک ورزشکار اصفهانی بتواند حجت را تمام کند و یکی از مدالهای سه گانه را بر سینه بیاویزد.

اگر چک می‌کشید این موارد را بخوانید تا سرتان کلاه نرود

بازاریان و کسبه همیشه به دنبال یک سند معتبر برای معامله می‌گردند، واقعا کدام سند در قانون جمهوری اسلامی ایران معتبر تر است و چه کنیم سرمان کلاه نرود؟

چرت بعد از ناهار خطر ابتلا به دیابت را افزایش می‌دهد

چرت بعدازظهر اگرچه بسیار مورد علاقه افراد زیادی است اما در کنار احیای مغز خسته می‌تواند خطر ابتلا به دیابت را افزایش دهد.

متن پیام تبریک روز پدر ۹۵

به مناسبت فرا رسیدن میلاد امام علی(ع) گرامیداشت روز پدر متن پیام ها تبریک این روز تهیه شده است.

کدام مدیریت روی توسعه را نخواهد دید …

مدیریت های سنتی و هیئتی تنها در سایه چاپلوسی، دروغ و رانت شکل می گیرند در حالیکه مدیریت های علمی از این سه عنصر مخرب دوری می کنند…

آخرین اخبار