شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

با انتشار تصویری در اینستاگرام؛

وصیتی که رفسنجانی به آن عمل نکرد/خاطرات هاشمی از خانواده خود فراتر رفت و به خانواده اسد رسید

اکبر هاشمی با انتشار عکسی از خود و حافظ اسد، رئیس جمهور فقید سوریه بازهم به خاطره گویی پرداخت.

نقطه ی تلاقی نقد و طنز

هر گاه در تربیت تفکر انتقادی تعلل شود لاجرم مردم ابتدا نگاه بدبینانه به نقد خواهند داشت، آنان نقد را از برنامه ی فرهنگی خودشان حذف خواهند کرد و رفته رفته مزاح را هم تحمل نمی کنند چرا که هر نقدی را تهمت و هر طنزی را توهین می انگارند.

چرا پیاده به زیارت اربعین می‌رویم؟

این پیاده‌روی یا به جهت فقیر بودن زائر است که نشان می‌دهد این زیارت، برخاسته از شوق و محبت است، یا به جهت آن است که زائر، خود را در برابر سلطان اقلیم جوانمردی و خورشید سپهر عصمت و شهادت، کوچک می‌شمارد.

چهره‌های معروف ایرانی که هنوز مجرد هستند + تصاویر

وقتی می‌خواهیم خانواده پرجمعیت بازیگران را در ایران بررسی کنیم، متوجه خواهیم شد که در ایران نه تنها در بین چهره‌های مطرح با خانواده پرجمعیتی روبه‌رو نمی‌شویم‌ بلکه با حقیقتی جالب اما باور نکردنی مواجه می‌شویم و آن اینکه ستارگان ما معمولا تن به ازدواج نمی‌دهند و اگر هم ازدواج کنند خیلی زود جدا می‌شوند و بعد از آن تمایلی به تشکیل خانواده پیدا نمی‌کنند.

خودروهایی که با وام ۲۵ میلیونی فروخته شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت، در تشریح دلایل مشمول شدن فروش برخی خودروهای چینی در طرح فروش خودرو با تسهیلات گفت: در ساخت خودروهای چینی به فروش رفته در طرح مذکور ۲۰ الی ۳۰ درصد از قطعات و تکنولوژی ایرانی استفاده شده است.

عکس‌نوشته/سن مصرف لوازم آرایش به ۱۰ سالگی رسید

استفاده از لوازم آرایشی در بین زنان از قدیم و در طول تاریخ همواره وجود داشته است و موضوع جدیدی نیست ولی مشکل آن است که متغیرهای جدید اجتماعی این مساله را برجسته کرده است.

تزئین ماشین عروس با کارت شارژ در ایران +عکس

دراین گزارش تزئین جدیدی ازماشین عروس را مشاهده می کنید.

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

صداهای کاغذی در مرکز فرهنگی هنری شاهین شهر پیچید

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی جشن کتاب با عنوان صداهای کاغذی با حضور مسئولان و کودکان در مرکز فرهنگی هنری شاهین شهر برگزار شد.

پنیر خوردن آدم را خنگ می کند؟

گاهی مواقع با مصرف بیش از حد پنیر سبب از بین رفتن تعادل در بدن می شویم به این علت با مصرف گردو تا حدود مانع این موضوع شوید.

فساد اقتصادی نیازمند جراحی گسترده است؛

محاکمه یک مهره سوخته

دولتی بودن اقتصاد، اقتصاد نفتی و پولی درشت با منابع بسیار و مصارف غیر شفاف، عدم شفافیت مالی و مالیاتی، بروکراسیهای پیچیده، نبود نهادهای نظارتی قوی، عدم اجرا شدن قوانین مرتبط با فساد و… از جمله دلایل فساد در اقتصاد کشور عنوان شده است.

آخرین اخبار