شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

این ساختمان نامرئی است!

شاید در نگاه اول، این عکس فقط یک منظره زیبا از جنگل به نظر برسد؛ اما در واقع ساختمانی ۲۲ متری است که به وسیله آیینه استتار شده است!

توضیح درباره خبر اعدام قوی‌ترین مرد ایران+عکس

طی روز گذشته چندین عکس در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد فردی شبیه به امیر قرایی اعدام شده است. امیرقرایی یکی از شرکت کنندگان در مراسم قوی ترین مردان ایران بود که به خاطر اتهام در قتلی در غرب تهران تحت تعقیب قرار گرفت .

شتری که شاهد عقد می شود

یک هتل ژاپنی برای جذب مشتری در مراسم عروسی یک شتر پشمالو را به عنوان شاهد عقد عروس و داماد اجاره می دهد.

سایت‌های بامزه اینترنت را اینجا ببینید+تصاویر

با ما همراه باشید تا شما را یک سفر به دور دنیای جالب و هیجان انگیز اینترنت ببریم.

زوجی که ۲۶ سال رابطه جنسی را بلد نبودند

رئیس یک مرکز تحقیقات سلامت خانواده از ماجرای عجیب زوجی که پس از ۲۶ سال زندگی مشترک هنوز رابطه جنسی را بلد نبودند و برای رفع مشکل مراجعه کرده بودند، پرده برداشت.

اطلاعیه مهم درباره حذف شدگان از یارانه نقدی

سازمان هدفمندسازی یارانه ها پس از بررسی اعتراض حذف شدگان، یارانه نقدی برخی از این خانوارها را از تیر ماه سال جاری دوباره برقرار کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر اصفهان اعلام کرد:

آماده‌باش کامل پایگاه‌های امداد و نجات بین شهری جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: همه شعب جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پی بارندگی‌های شدید اخیر در اصفهان به حالت آماده‌باش درآمدند.

پاسخ های متفاوت به مسئله جبر و اختیار

مباحث ناظر به مسئله جبر و اختیار، انسان را به حالت حیرانی و سردرگمی می‌اندازد. از یک‌سو پذیرش جبر توجیه وعده و وعید‌های الهی، و عدالت و حکمت خداوندی را ناممکن می‌سازد؛ ازسوی دیگر اعتقاد به اختیار کامل انسانی معضلات توجیه چندخدایی و بی‌معنایی اعمال کاملاً نامتعین را به‌دنبال دارد.

مدیرکل مدیریت بحران اصفهان:

بارش باران در استان اصفهان تا چهارشنبه هفته جاری ادامه دارد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته بارش باران در استان اصفهان تا چهارشنبه ادامه دارد اما تیم‌های مختلف اصفهان در حالت آماده‌باش هستند.

یک منبع آگاه:

بنیاد تعاون ناجا در خرید دکل نفتی پرماجرا نقشی نداشته است

یک منبع آگاه با تاکید بر اینکه بنیاد تعاون ناجا تنها سهام‌دار بخشی از شرکت خریدار دکل نفتی پرماجرا است، هرگونه نقش این بنیاد در خرید این دکل را منتفی دانست و گفت: میزان سهام این شرکت به اندازه‌ای نیست که قدرت تصمیم‌گیری داشته باشد.

آخرین اخبار