شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

جسورانه‌ترین عکس دنیا

یک عکاس پاکستانی حاضر شد برای گرفتن یک عکس بسیار زیبا از یک شیر نر از فاصله بسیار نزدیک جان خود را به خطر بیندازد.

ادامه تأیید و تکذیب یارانه ای مسئولان دولتی

نوبخت: یارانه حذف نشده است/ سرپرست دفتر مطالعات وزارت کار: یارانه برخی حذف شده است/ سازمان هدفمندی: نه تایید می کنیم نه تکذیب!

با توجه به انجام وقت و هزینه بسیاری در خصوص ثبت نام مجدد برای دریافت یارانه، حذف یارانه افراد پر درآمد در کشور امری منطقی و معقول است، آما آنچه که اهمیت دارد شناسایی دقیق این افراد و قاطع بودن دولت در حذف یارانه این افراد است.

خواص شگفت انگیز مویز

با خوردن مویز، غلظت خون کاهش می یابد، رگ های خونی منبسط می شوند و خون می تواند با سرعت بیشتری در بدن جریان یابد و در نتیجه مانع انباشته شدن پلاکت های خون روی هم می شود و از لخته شدن خون در رگ ها جلوگیری می کند.

استامینوفن پر مصرف‌ترین دارو در ایران

رئیس سازمان غذا و دارو در خصوص آمار داروهای پر مصرف، ادامه حمایت از بیماران صعب العلاج و عدم افزایش قیمت دارو های تولید داخل توضیح داد. رئیس سازمان غذا و دارو در خصوص آمار داروهای پر مصرف، ادامه حمایت از بیماران صعب العلاج و عدم افزایش قیمت دارو های تولید داخل توضیح داد.

همکاری فتنه گران و یک کانون در تحریک معلمان؛

ماهی گیری اپوزیسیون از آب گل آلود تجمعات صنفی فرهنگیان/ وزارت آموزش و پروش سکوت خود را می‌شکند؟

پوشش خبری تجمع های فرهنگیان توسط رسانه‌های اپوزیسیون ناشی از تلاش آنها برای تصاحب تجمعات و اعتراضات فرهنگیان است تا به نحوی مشکلات صنفی معلمان را سیاسی جلوه بدهند.

راز تعلل دولت در انتشار فکت شیت ایرانی چیست؟

این سوال مطرح است که در تعلل دولت از خواست رهبری و ملت چه رازی نهفته است؟ آیا چیزهایی هست که دولت نمی تواند و یا نمی خواهد آنها را برای مردم بازگو کند؟ آیا باید در توزانی که دولتی ها از آن میان «داده ها» و «ستانده ها» دم می زنند شک کرد؟ قطعا این حق ملت است که در جریان چند و چون مذاکرات باشد.

خاطره قدیری ابیانه از حاج سید احمد خمینی:

چرا کسی جلوی هاشمی رفسنجانی را نمی گیرد؟

آیت الله هاشمی رفسنحانی در یک مصاحبه تلویزیونی یک بار به دیدارش با امام خمینی (ره) اشاره کرد. امام بر تخت بیمارستان دراز کشیده بود. و دست هاشمی را می گیرد و رها نمی کند و به او می فرمایند: از آیت الله خامنه ای جدا نشود.

تحریم یا تعطیلی کامل حج به نفع آل سعود است/ برخی با افراط و تفریط از روی عناد یا جهالت از آب گل آلود ماهی می گیرند

موضوع رفتار تعرض آمیر دولت سعودی با حجاج ایرانی مسئله تازه ای نیست و در طول سالیان گذشته همواره شاهد این اقدامات از طرف آل سعود بوده ایم.

در بازرسی مشترک تیم بهداشت محیط شهرستان؛

توقیف شش کیلو مواد غذایی غیر مجاز از مراکز عرصه محصولات لبنی

در بارزسی مشترک تیم بهداشت محیط، شبکه دامپزشکی و اتاق اصناف سه کیلو مواد لبنی محلی غیر بهداشتی و سه کیلو مواد غیر لبنی غیر مجاز توقیف شد.

کشف مومیایی ۹۰۰ ساله در کنار خیابان +عکس

یک مومیایی ۹۰۰ ساله در جعبه ای در کنار خیابانی در پرو توسط یک کارگر شهرداری پیدا شد.

آخرین اخبار