شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

نظر دولت درباره استفاده از شبکه های اجتماعی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سیاست دولت آقای روحانی این است که از شبکه ها اجتماعی که ضرر اخلاقی ندارند و عفت خانواده ها را از بین نمی برند استفاده شود.

واریز آخرین سهمیه بنزین تابستان در کارت‌های سوخت

همزمان با افزایش قیمت بنزین در جایگاه‌های مرزی به ۳۵۰۰ تومان که ۳٫۵ برابر بیش از قیمت بنزین آزاد عرضه شده در داخل کشور بوده، آخرین سهمیه بنزین ۷۰۰ تومانی فصل تابستان امشب واریز می‌شود.

گزارش تصویری؛

شاهین شهر در سوگ شهادت رئیس مکتب جعفری

مردم مومن شاهین شهر در قالب کاروان های عزا در سوگ شهادت رییس مذهب تشیع ، امام جعفر صادق (ع) به عزاداری پرداختند.

حاجی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس:

نشت گازوئیل به آب شرب اصفهان علت قطعی چند ساعته آب

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل اصلی قطعی آب اصفهان در چند ساعت گذشته، نشت گازوئیل به آب بوده و خوشبختانه این مشکل در حال برطرف شدن است.

شرط جدید داعش برای ایزدی‌ها+عکس

عناصر داعش که رویکردی تندرو‌تر از القاعده دارند پس از حمله به روستاهای ایزدی‌ها، آن را با انتخابی ساده روبرو می‌کنند: پذیرفتن دین اسلام یا کشته شدن.

ایران چک و اسکناس‌های جدید+عکس

دیروز در نمایشگاه دستاوردهای بانک مرکزی، از طرح جدید ایران چک ۵۰ هزار تومانی منقش به تصویر بارگاه حضرت امام رضا(ع) و اسکناس جدید ۲۰۰۰ تومانی منقش به تصویر بادگیرهای ایرانی پرد‌ه‌برداری شد.

چگونه دزدان حساب بانکی مان را ناکام کنیم؟

اگر کامپیوتر شما ایمن نباشد، امکان افشا شدن اطلاعات شما وجود دارد. باید بدانید که چگونه از کامپیوتر خود در مقابل تهدیدات محافظت کنید.

مطالعه تکان‌دهنده دانشگاه استنفورد؛

امکان شنود از طریق گوشی‌های اندروید

گوشی‌های اندروید این قابلیت را دارند که بدون آن که متوجه باشید به یک میکروفون مخفی تبدیل شوند و مکالمات شما را شنود کنند.

فضائل وکرامات امام ‌جعفرصادق علیه‌السلام

یکی از یاران امام صادق(ع) گفته با ایشان به سفر حج رفتم در بین راه زیر درخت خرماى خشکى نشسته بودیم. فرمود: اى نخل ما را از آنچه خداوند به عنوان روزى بندگانش در تو قرار داده است، بخوران! دیدم نخل پر از خرما شد و به طرف امام خم شد.

کشف یک انبار مهمات در قلب پایتخت!

در اتفاقی بی سابقه یک انبار مهمات سنگین متعلق دهه‌های یک ملک کشف شد؛ که منجر به تخلیه منطقه حادثه واقع در خیابان کاج شد. خودروهای آتش نشانی از چندین ایستگاه در منطقه مستقر شده و همزمان خودورهای اورژانس در محل خیابان شهید فکوری نیز مستقر شده اند.

آخرین اخبار