شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

اقدام غیراخلاقی مجری مشهور صدا و سیما / عکس

یک مجری مشهور رسانه ملی در اقدامی غیر شرعی مبادرت به انتشار عکس های خانواده خود بدون پوشش اسلامی در یک شبکه اجتماعی کرد.

میزان درآمد ۴۰ درصد از یارانه بگیران

یوسفیان ملا گفت: یکی از نکات جالبی که در ثبت‌نام یارانه مشاهده شده این است که در حدود ۴۰ درصد از ثبت‌نام کنندگان، درآمد خود را زیر ۶۰۰ هزار تومان اعلام کرده‌اند.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شاعران و ذاکرین اهل بیت علیهم السلام:

دامن زدن به اختلافات مذهبی کفران نعمت و تیز کردن شمشیر دشمن است

در خجسته سالروز ولادت با سعادت بانوی برگزیده ی دو عالم حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها و فرزند برومندش امام خمینی کبیر (ره) فضای حسینیه ی امام خمینی مملو از عطر دل انگیز فضائل و مناقب فاطمی شد.

سرپرستان خانوار نگران ارسال نشدن پیامک سامانه رفاهی نباشند

دبیر ستاد هدفمندی یارانه ها در ایلام گفت: سرپرستان خانوار نگران ارسال نشدن پیامک سامانه رفاهی در مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها نباشند.

تغییر تعرفه‌ های تلفن

با تغییر روش پالس محوری به محاسبه کارکرد مشترکین بر مبنای دقایق استفاده از تلفن، از این پس محاسبه هزینه‌های تلفن ثابت و همراه دستخوش تغییراتی خواهد شد که به گفته مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار تغییر تعرفه‌های همراه اول از ساعت ۱۲ امشب خواهد بود.

ضیافت همسر روحانی در کاخ سعد‌آباد

تالار حافظیه کاخ سعدآباد شب گذشته محل برپایی جشن همسر رئیس جمهور برای همسران وزرا، سفرا و زنان دولت بود، مهمانی زنانه همراه با رقص و شوی لباس.

محمدجواد فرهنگ:

وظیفه ذاتی دفاتر حراست تلاش مجدانه در شناسائی و پیشگیری از آسیب‌ها است

مدیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: یکی از وظایف ذاتی دفاتر حراست، تلاش مجدانه در شناسایی و پیشگیری از آسیب‌ها در سازمان است.

آمارانصرافی‌های دریافت یارانه نقدی اعلام شد

درحالی که امروز آخرین مهلت برای ثبت نام جاماندگان و انصرافی‌ها از دریافت یارانه نقدی است اخبار غیررسمی حاکی از آن است که حدود ۱۰ درصد مردم از گرفتن یارانه منصرف شده‌اند.

در سالروز ولادت دخت نبی مکرم اسلام سلام الله علیها؛

راهپیمایی حجاب و عفاف در شاهین شهر

همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرای بتول(س) و روز زن، راهپیمایی حجاب و عفاف بانوان و دانش آموزان دختر شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد.

انتخاب و سیره عملی فاطمی ؛

انتخاب های حضرت زهرا(س) در زندگی

انتخاب محل زندگی، انتخاب همسر، انتخاب رشته تحصیلی ، انتخاب شغل، انتخاب نوع پوشش ، انتخاب نوع روابط اجتماعی و انتخاب رفتارهای خانوادگی و… همه و همه منجر به سبکی از زندگی می شود.

آخرین اخبار