شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

پیام نوروزى رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۳

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۳ را سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّی و مدیریّت جهادی» نامگذاری کردند.

بخش اول

رسم و آیین میرنوروزی در میمه

رسم میرنوروزی یکی از مراسم مربوط به جشن نوروز بود که در ایران باستان با بهار انجام می‌دادند.

به مناسبت فرارسیدن سال نو؛

پیام نوروزی امام جمعه شاهین شهر

حجه الاسلام ملکیان: همه ما باید نوروز را با همه خوبی ها و پیام هایش که خلاصه در یک پیام و آن انتظار و استقبال از بهار بشریت و خرمی دوران حاکمیت آخرین ولی خدا، منجی موعود است را گرامی بداریم وبا نیم نگاهی بر رفتار واعمال گذشته، فردایی روشن ومنور را رقم بزنیم.

برگزاری نمایشگاه تجسمی هنرجویان آموزشگاه ابر و باد

با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه نمایشگاهی از مجموعه آثار هنرجویان آموزشگاه ابر و باد در نگارخانه ترنج فرهنگسرای اشراق شاهین شهر برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه نقاشی بهار در شاهین شهر

نمایشگاه نقاشی آثار خانم نوشین ترابی هنرمند شاهین شهری با مضمون بهار و طبیعت مورد بازدید فرماندار شهرستان و ریاست اداره نیز قرار گرفت.

آداب غذا خوردن در سفر از نگاه طب سنتی

صبحانه یکی از وعده‌های مهم غذایی و در عین حال یکی از فاکتورهای مهم برای لاغر شدن است اما این بدان مفهوم نیست که هر نوع ماده خوراکی را به هر مقداری که بخواهید می‌توانید در وعده صبحانه بگنجانید.

همه چیز درباره سریال‌های نوروزی ۹۳

تلویزیون در نوروز ۹۳ قصد دارد چهار مجموعه نمایشی را از شبکه‌های خود به روی آنتن ببرد که همگی از فضایی طنز برخوردارند و با نزدیک شدن به ایام عید همچنان در مرحله تولید قرار دارند. سیروس مقدم، منوچهر هادی، سعید آقاخانی و فلورا سام کارگردانی این سریال‌ها را بر عهده دارند که پخش اغلب آنها از پنجشنبه (۲۹ اسفند ماه) آغاز می‌شود.

هشدارهای متخصصان تغذیه برای نوروز

در ایام نوروز کودکان، افراد مسن، افراد چاق یا افرادی که در معرض چاقی قرار دارند باید حتما موارد تغذیه‌ای که توسط متخصصان تغذیه توصیه شده است را رعایت کنند.

طعنه سنگین مریلا زارعی به رسانه های مدعی اصلاحات

بازیگر سینما به حملات رسانه‌های مدعی اصلاحات و برخی از مدیران دولتی به ابراهیم حاتمی کیا واکنش نشان داد.

مهمترین جمله رهبر انقلاب در سال ۹۲ انتخاب شد

گر غلطی از رژیم صهیونیستی سر بزند، جمهوری اسلامی تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد.» این پاسخ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به تهدیدهای رژیم صهیونیستی به عنوان مهمترین جمله رهبر انقلاب اسلامی در سال ۹۲ از نظر مردم انتخاب شد.

آخرین اخبار