شاهین پرس - پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان شاهین شهر و میمه

تازه ترین اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی و اقتصادی اصفهان، ایران و سایر مناطق جهان را در صاحب نیوز بخوانید.

نشست صمیمانه بازنشستگان با ارکان شهرداری

طی آئینی در روز میلاد حضرت امام الهادی (ع) با حضور رئیس شورای شهر ، شهردار و نیز معاون اداری مالی و حدود ۸۰ تن از پیشکسوتان و بازنشستگان شهرداری ، از خدمات صادقانه این عزیزان تجلیل شد .

نمایندگان در مخالفت با ارسال لوایح از سوی قوه قضاییه به مجلس:

ارسال لوایح از سوی قوه قضائیه به مجلس خارج از حیطه قانونی است

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مخالفت با طرح الحاق یک تبصره به ماده ۳ قانون وظایف و اختیارات رئیس قوه قضائیه خواستار بررسی مجدد آن از سوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شدند.

توصیه های مرحوم آیت‌الله مجتهدی تهرانی

رابطه ضعف حافظه با گناه

اگر می‌بینید حافظه ضعیف است و حافظه درست و حسابی نداریم، علت آن گناه است؛ به نامحرم که نگاه کنی حافظه می‌رود.

حسین نوروزی

برگی از غدیر

ای پیغمبر! برسان وتبلیغ کن به مردم آنچه را که ازجانب پروردگارت به تو نازل شده است ! و اگر نرسانی رسالت پروردگارت را نرسانده ای! و خداوند تو را از مردم حفظ می کند ؛ و خداوند گروه کافران را هدایت نمی کند.

چشم هایتان رافدای کامپیوترنکنید

چشم انسان حروف چاپی را بهتر از حروف نمایش داده شده بر روی مانیتور می بینند. علت این امر این است که حروف چاپی کنتراست بیشتری با صفحه سفید زمینه داشته و لبه های آنها واضح تر است حال آنکه در مورد صفحه مانیتور چنین نیست و لبه ها به وضوح حروف چاپی نیستند.

کاری از گروه تئاتر کودک و نوجوان

نمایش کی گفته شیر سلطانه

گروه تئاتر کودک و نوجوان پژوهش نمایش “کی گفته شیر سلطانه” را از ۲۲ الی ۲۸مهر به مدت ۷ شب در شاهین شهر تالار شیخ بهایی ساعت ۱۸ روی صحنه می برد

حسین شریعتمداری نوشت:

دشمن چرا راضی شده ؟!

ستون سرمقاله روزنامه کیهان شنبه به مطلبی از حسین شریعتمداری اختصاص یافته است که بیشتر به بجث های ژنو و مذاکرات هسته ای مربوط می شود.

چگونه خزانه دولت یازدهم خالی است؟

خزانه خالی دولت یازدهم

اکنون روزی نزدیک دو میلیون بشکه نفت در داخل تحویل پالایشگاه‌ها می‌شود با قیمتهای جهانی که امروز نفت دارد دولت نمی تواند مشکل پرداخت یارانه‌ها را داشته باشد.

شهرت‌طلبی های این دو خواهر

انتشار یک جوک موهن نسبت به همسران شهدا و انتساب آن به امام خمینی(ره) از صفحه فیسبوک خانم نعیمه اشراقی، وی مدعی شد به صفحه وی دستبرد زده شده و از همین رو آن را غیرفعال کرد.

اگر فكر می‌كنید حافظه‌تان ضعيف است، بخوانید

روش های موثر برای جلوگیری از ضعیف شدن حافظه

مهم است که آنچه را که یاد گرفته اید؛ هر روز، به طور منظم بازبینی کنید. اگر می توانید، چیزهایی را که قبلاً می دانستید، دوباره یاد بگیرید، این گونه اغلب متوجه می شوید که وجه جدیدی از اطلاعات را در می یابید.

آخرین اخبار