شاهین پرس

اختصاص هزینه درمانی جدید به بیماران دوران دفاع مقدس شاهین شهر

کدخبر: 83240
مرداد ۲۶, ۱۳۹۸ در ساعت ۵:۳۵ ب.ظ

به گزارش شاهین پرس؛ حسینعلی حاجی دلیگانی، با گرامیداشت سالگرد ورود آزادگان به کشور، از اختصاص هزینه درمانی جدید به بیماران دوران دفاع مقدس دو شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار خبر داد و اظهار کرد: این مصوبه از جمله مطالبات خانواده های معظم شاهد ایثارگر و جانباز بود که با ارسال نامه و پیامک برای بهبود شرایط درمانی و پوشش بیمه ای درخواست کرده بودند.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه این طرح درمانی جدید از طریق بیمه دی به این دسته از بیماران اختصاص پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران پس از دریافت گزارش‌ها و درخواست‌های بیماران تحت پوشش، موافقت کرد که هزینه درمانی جدید از طریق بیمه دی به این دسته از بیماران دو شهرستان شاهین‌شهر و میمه و برخوار اختصاص دهد.

وی افزود: چند وقتی بود که بیماران دوران دفاع مقدس در این دو شهرستان از نحوه خدمات درمانی و دارویی برخی از مراکز درمانی و داروخانه‌های تحت پوشش رضایت نداشتند و درخواست می‌کردند پوشش بیمه‌ای بهتری به‌ منظور تأمین داروهای موردنیاز و درمان برخی از بیماری‌های صعب‌العلاج ناشی آثار جنگ به آنان اختصاص یابد.

حاجی دلیگانی اظهار کرد: این نهاد انقلابی امروز موافقت کرد که ۳۰ میلیارد تومان اعتبار تکمیلی برای تأمین بهتر خدمات بیمه‌ای به بیمارستان امام رضا۰ع) دولت‌آباد، داروخانه‌های طرف قرارداد در شهرهای گز، شاهین‌شهر و میمه اختصاص دهد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اختصاص این مبلغ برای درمان و تأمین داروهای مورد نیاز بیماران جانباز، ایثارگر و شاهد، هدیه بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به مناسبت ۲۶ مرداد، سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است.

انتهای پیام/