شاهین پرس

تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید دوران دفاع مقدس در شاهین شهر

کدخبر: 82610
تیر ۳, ۱۳۹۸ در ساعت ۱۰:۱۵ ب.ظ

به گزارش شاهین پرس؛ مهدی ساعی، از تشییع پیکرهای مطهر ۱۰ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس همزمان با سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) در اصفهان خبر داد و اظهار کرد: پیکر مطهر این شهدا که سه تن آنها گمنام و هفت شهید دیگر با نام هستند روز پنجشنبه در تهران تشییع و سپس به استان اصفهان منتقل می‌شوند.

مسئول مرکز امور ایثارگران سپاه صاحب الزمان (ع) اصفهان، با بیان اینکه پیکرهای مطهر سه شهید گمنام پس از مراسم تشییع روزهای جمعه و شنبه در سه نهاد نظامی اصفهان دفن می‌شوند، تصریح کرد:  ۲ تن از این شهدا متعلق به شهر اصفهان، ۲ تن به شهرستان مبارکه، یک شهید به شهرستان شاهین شهر و میمه، یک شهید به شهرستان کاشان و یک شهید نیز به شهرستان نجف آباد تعلق دارد.

وی اضافه کرد: ویژه برنامه‌های جانبی مراسم شهدای دوران دفاع مقدس به دلیل تقارن با شهادت امام جعفر صادق (ع) و شهدای هفتم تیر همزمان برگزار می شود.

سرهنگ ساعی، خاطرنشان کرد: مراسم وداع با شهدا و گرامیداشت شهدای هفتم تیر همراه با سخنرانی و مداحی، عصر روز جمعه مقارن با نماز مغرب و عشا، رو به روی مدرسه چهارباغ عباسی گذر فرهنگی- مذهبی چهارباغ برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: مراسم تشییع و خاکسپاری ۲ شهید شهرستان اصفهان از ساعت ۹ صبح روز شنبه مصادف با شهادت امام جعفر صادق (ع) از چهارراه آپادانا به سمت گلستان شهدا برگزار می‌شود.

انتهای پیام/